Teen Salon - Fashion Line Hero

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma olgazyra
Teen Salon - Fashion Line Hero oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyuna sahip olarak çok mutl

Teen Salon - Fashion Line Hero oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları eğlencesine doyum olmayan mükemmel bir oyuna sahip olarak çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Teen Salon - Fashion Line Hero oyununda kızlarınız çok eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Ekranına gelecek olan çılgın bir tarza sahip olan güzel bir kızı arkadaşının düzenlediği partiye en çılgın hali ile gitmesi için giydirecek ve süsleyecekler.

Menüde güzel kızın tarzına en uygun olan kıyafet modelleri bulunuyor. Kızlarınız bu kıyafet modellerini tek tek inceleyerek ona en çok yakışacak olan ve tarzını en iyi şekilde yansıtacak olan bir kıyafet kombinasyonu yapacaklar. Sonra bu kombinasyonu güzel bir ayakkabı ve çılgın aksesuarlar ile süsleyecek ve ona mükemmel bir saç modeli uygulayacak ve onun partinin en çılgın kızı olmasını sağlayacaklar.

Teen Salon - Fashion Line Hero indir